بازاریابی اینترنتی


از مزایای بازاریابی اینترنتی می توان به در دسترس بودن اطلاعات وسیع و نامحدود اشاره نمود، کاربران با اتصال به اینترنت وجستجوی کالای مورد نظرشان به راحتی قادرند در هر ساعتی از شبانه روز اطلاعات کاملی راجع به آن کالا دریافت نمایند و در صورت تمایل نسبت به خرید آن اقدام کنند. به علاوه فروش آنلاین برای مالکین شرکت ها به علت عدم نیاز به نیروی کاری، مقرون به صرفه تر نیز می باشد. به طور کلی با استفاده از بازاریابی اینترنتی می توان بازار محدود و محلی را به بازاری گسترده و جهانی تبدیل نمود.

چرا بازاریابی اینترنتی ؟


آیا می دانید 90 درصد جمعیت آنلاین در جهان قبل از خرید درباره محصول در اینترنت تحقیق می کنند ؟

و آیا میدانید از هر 10 نفر4 نفر از موتورهای جستجو مانند گوگل برای پیدا کردن محصول یا خدمات مورد نظر خود استفاده می کنند ؟

آیا می دانید بیش از 39 میلیون کاربر اینترنت در ایران وجود دارد ؟

در این هیچ شکی نیست که جمعیت کاربران اینترنت و حجم استفاده تجاری از اینترنت به سرعت در حال رشد است و این امر در آینده ای نزدیک سبک خرید مردم در ایران را نیز متحول خواهد ساخت .

آیا برای این تحول آمادگی لازم را دارید ؟

آیا استراتژی مناسبی برای ارائه خدمات و محصولات در وب را تدوین کرده اید ؟

آیا می دانید هم اکنون میلیونها کاربر در سطح کشور و حتی بین الملل به دنبال محصولات و خدمات شما در اینترنت جستجو می کنند ؟

اما آیا این کاربران سایت شما را پیدا می کنند ؟

آیا سایت شما قابلیت این را دارد که اولین انتخاب کاربران باشد ؟


پلنهای  اصلی بازاريابی اينترنتی روياپردازان شاملارسال پيامک هدفمند


خدمات ارسال تماس صوتی انبوه


ايميل مارکتينگ
صفحه اصلی  درباره ما  بازاریابی اینترنتی  اسکریپت درگاه پرداخت   ميزبانی وب  ميزبانی وب سازمانی  پرتال مشتریان  پرداخت وجه آنلاین  پشتیبانی،پیشنهادات،شکایات  قوانین و شرایط 


طراحی سايت رویا پردازان با سالها تجربه در زمینه خدمات طراحی وب سایت و میزبانی وب ( هاست ) درایران

کليه حقوق اين وب سايت براي روياپردازان مي باشد